Markizy

Markiza tarasowa, to lekkie zadaszenie z nieprzemakalnej tkaniny. To doskonała ochrona przeciwsłoneczna i przeciwdeszczowa tarasu i balkonu. Chroni wnętrza naszego domu, podczas słonecznej pogody, zacienia okna i dzięki temu skutecznie obniża temperaturę w pomieszczeniu. Tkaniny stosowane w markizach są bardzo estetyczne. 

Markizy są zaimpregnowane antystatycznie, dzięki czemu tkanina jest odporna na kurz, olej, pleśń, butwienie oraz wodę. Mogą być wyposażone w daszek osłaniający wałek z tkaniną, lub kasetowe – po zwinięciu markizy w kasecie zostają schowane: rura nawojowa, tkanina oraz ramiona. Daszek oraz kaseta zazwyczaj są z aluminium.
Markiza może być sterowana ręcznie, za pomocą korby lub silnika elektrycznego z wyłącznikiem. Można również zainstalować sterowanie automatyczne z czujnikami pogodowymi wiatru i słońca. Sterowanie automatyczne jest bardzo przydatne podczas nieobecności w domu – chroni markizę przed zniszczeniem.
Markizy mają dużą powierzchnię nośną i nie mogą być rozkładane przy zbyt wietrznej pogodzie.

 

 

1 2 3

4 5 6

7 8 9

10 11 12

13 14 15

info

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika.

tml>